پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۷
۱۵:۲۱:۱۵ - یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قابل توجه مراجع نظارتی
ویژه خواری در یک سازمان!
در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و علیرغم ابلاغ قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان ،توسط رئیس جمهور به سازمان اداری و استخدامی کشور متاسفانه برخی از معاونان سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان با وجود رسیدن به سن بازنشستگی ، ظاهرا تمایلی به بازنشستگی نداشته و همچنان خواهان خدمت به مردم استان هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز،اصرار این عده از بازنشستگان محترم در سازمان جهاد کشاورزی در حالیست که رئیس سازمان بازرسی کشور نیز در سفر اخیر خود به قزوین از عملیاتی شدن منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاههای اداری و اجرایی از ۲۰ آبان ماه سال جاری خبر داده بود.

به گفته قاضی سراج هر کسی این قانون را نقص کند با انفصال روبرو خواهد شد.

این گزارش حاکیست این عده چنان شیفته خدمت به مردم هستند که به عنوان مثال احدی از معاونین سازمان مذکور در مدت ۹ ماه خدمت صادقانه خود در سال جاری ، مدت ۱۲۱ روز در ماموریت به سر برده است و در مدت ذکر شده(۹ماه) ۱۰ روز از مرخصی استفاده کرده است.

همچنین از ابتدای سال تا انتهای آذرماه فقط ۴۱ روز ( هر ماه ۳۶ ساعت ) را در محل کار خود حاضر بوده است و طی این ۴۱ روز ۱۳۰ ساعت نیز اضافه کاری داشته که باید به همت و توانایی این عزیزان در استفاده بهینه از حق ماموریت و اضافه کاری آفرین گفت که این امر در سنوات گذشته نیز در سازمان فوق الاشاره مسبوق به سابقه نیز بوده است.

لازم به ذکر است علیرغم نکات گفته شده فرد مذکورهمچنین از مزایای عضویت در هیات مدیره صندوق حمایت از بخش کشاورزی استان نیز برخوردار میباشد.

همچنین گفته می شود طبق مجوز این معاون سازمان تمامی خانمهای شاغل سازمان حق دارند روزانه یک و نیم ساعت در محل کار خود حضور نداشته باشند.!!!!

گفته می شود از ۵۵۰ کارمند سازمان ظاهرا فقط ۵۸ نفر از مزایای خاص برخوردار هستند که از مقربین این معاون می باشند.

گفتنی است مدیر مرکز جهاد کشاورزی شهرستان ابوموسی نیز که چندی پیش بواسطه یکی از دوستان خود به این پست منصوب شده به جای حضور در ابوموسی ، معمولا در مرکز استان به عنوان مشاور رییس سازمان خدمت می کند اما از کلیه مزایای مدیریتی خود در ابوموسی بهره مند می باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=7845
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /