خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۱۰/۰۸ ۱۲:۵۷
شناسه خبر : 7841

بیانیه جامعه تشکل های کارگری و کارفرمایی به مناسبت نهم دیماه

جامعه تشکل های کارگری و کارفرمایی، تعاونگران و کارکنان اداره کل تعاون و کار استان هرمزگان طی بیانیه ای حماسه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را تبریک گفت. ...

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز،در متن این بیانیه آمده است: درتاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی روزهای زرین ودرخشانی به چشم می خورد که ملت مومن وولایتمدار ایران اسلامی با هوشیاری خود آن را رقم زدند، روزهای به یاد ماندنی وماندگاری که مردم همیشه درصحنه، تحت رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران وحضرت ایت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی ) با بصیرت انقلابی، تمامی توطئه ها را ناکام گذاشتند ومردانه درمقابل دسیسه ها وتوطئه ها ی دشمنان آشکار وپنهان این نظام مقدس ایستادگی کردند.

نهم دی ماه سال ۸۸ از جمله این روزهای حماسی است که جهانیان عمق پیوند ولایت با مردم بصیر انقلابی را در رفع ودفع فتنه های داخلی و خارجی به عینه مشاهده کردند. روزی که کربلائیان با تأسی از قیام حسینی و فرهنگ والای عاشورایی، فتنه گران داخلی و توطئه چینان خارجی را مرعوب و مغلوب خود ساختند و هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب را به همگان یادآوری کردند.

یوم اللهی که شعور دینی و شور و شوق حسینی در راهپیمایی میلیونی مردم تجلی یافت تا خط بطلانی بر فتنه گری ها و طمع ورزی های جریان ضدانقلاب و مخالفان اسلام و انقلاب بکشد. روزی که تجلی گاه عمق بصیرت، وحدت و حرکت با محوریت ولایت بود و با انرژی معنوی، سیاسی و حماسی خود جریان همسویی فتنه داخلی و خارجی را به زباله دان تاریخ فرستاد.

جامعه تشکلهای کارگری و کارفرمایی، تعاونگران و کارکنان اداره کل تعاون و کار استان هرمزگان با گرامیداشت این روز پرعظمت و حماسه بزرگ، ضمن تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) بر حفظ و حراست از عوامل پیروزی و ایستادگی ملت ایران در برابر هرگونه فتنه داخلی و توطئه خارجی تاکید نموده و با شرکت در مراسم بزرگداشت این روز، انزجار و نفرت خود را از ایادی استکبار و فریب خوردگان داخلی آنها اعلام می نمایند.

انتهای پیام/پ