پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۷
۱۰:۴۳:۵۴ - پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروی انتظامی باید حقوق شهروندی را در ایست و بازرسی ها رعایت کند
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: باید در ایست و بازرسی های نیروی انتظامی، در کنار مبارزه با قاچاق، حقوق شهروندی مسافران و رانندگان حمل و نقل عمومی حفظ و رعایت شود.

به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز چهارشنبه در نشست با مدیران انجمن کارفرمایی، انجمن رانندگان و مجری پایانه حمل و نقل هرمزگان اظهار داشت: حفظ حقوق شهروندی یک اصل است که باید با تدبیر بتوان ضمن حفظ آن با معضلاتی همچون قاچاق در جاده ها مبارزه کرد.
وی تاکید کرد: ایست و بازرسی نباید به مشکلی پیش روی رانندگان حمل و نقل عمومی و مسافران تبدیل شود و موجب معطلی آنها گردد.
استاندار هرمزگان تصریح کرد: به هیچ کس اجازه اعمال سلیقه ای را نمی‌دهیم زیرا هرگاه مسئول و کارگزاری در حوزه ای، سلیقه ای اقدام کرده، کار خراب شده است.
همتی ادامه داد: راه اندازی و تکمیل پایانه حمل و نقل جاده ای استان باید سرعت گیرد و امکانات و زیر ساخت های این بخش سریع تر ایجاد شود.
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: بندرعباس پایتخت حمل و نقل و اقتصاد کشور محسوب می شود و فعالیت حمل و نقل یکی از فعالیت های مهم و موثر استان است که نباید نادیده گرفته شود.
هرمزگان همواره در جایگاه نخست ترانزیت کالا از طریق حمل و نقل جاده ای در کشور قرار دارد.
کریدور جنوب به شمال یکی از مهمترین کریدورهای بین المللی است که از مرز بندرعباس و استان هرمزگان گذر می کند و قاره آسیا را به اروپا متصل و نیازهای مواد اولیه کشورهای آسیای شمالی و اروپا را فراهم می کند.
بیشترین کالاهای ترانزیتی از مرز بندرعباس شامل مواد سوختی ، انواع ترکیبات شیمیایی ، کالاهای ساختمانی ، لوازم خانگی و انواع پنبه است.

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=7829
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /