جمعه, ۴ اسفند , ۱۳۹۶
۸:۲۴:۲۴ - سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمیسیون صنایع مجلس به موضوع خرید کشتی های خارجی ورود می کند
بندرعباس – ایرنا – رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون به زودی موضوع سفارش و خرید کشتی های خارجی توسط شرکت های دولتی و نیمه دولتی را بررسی می کند.

عزیز اکبریان روز دوشنبه در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازدید از صنایع سازی فراساحل ایزوایکو دستاوردهای خوبی برای کمیسیون صنایع و معادن مجلس داشت که یکی از آنها اطلاع از جزییات این صنعت از جمله سفارش کشتی های خارجی بود.
وی همچنین از تصمیم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برای ایجاد کارگروه صنایع دریایی خبر داد.
به گفته اکبریان، در این کارگروه متخصصان و ذی نفعان و بهره برداران این صنعت و افراد و نهادهای تاثیر گذار حضور خواهند داشت.
وی اضافه کرد: در بندرعباس زیرساخت های خوبی در زمینه صنایع دریایی ایجاد شده اما میزان استفاده از این ظرفیت ها تا کنون مناسب نبوده است.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به جهت گیری های کلی نظام برای استفاده از توان داخلی، مجلس شورای اسلامی تمام توان خود را در حوزه نظارت و قانون گذاری برای اجرایی شدن این راهبرد بکار خواهد گرفت.
اکبریان خاطر نشان کرد: بحث رقابت در صنایع کشتی سازی و سازه های دریایی موضوع مهمی است که ۲ شاخصه کیفیت و قیمت دران نقش تعیین کننده دارند و لازم است فعالان این صنعت در کشور این ۲ معیار مهم را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=7760
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /