یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷
۹:۵۸:۵۰ - یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هرمزگان به عنوان پایلوت تجارت الکترونیک کشور انتخاب شود
بندرعباس – ایرنا – سرپرست معاونت عمرانی استاندار هرمزگان گفت: این استان با توجه به انجام ۷۵ درصد تجارت کشور و قرار گیری در جغرافیای راهبردی خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان باید از سوی مسئولان بخش ارتباطات و اقتصاد کشور به عنوان کانون تجارت الکترونیک کشور انتخاب شود.

به گزارش ایرنا، رضا مدرس روز شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر منطقه هرمزگان شرکت مخابرات ایران در بندرعباس اظهار داشت: زیرساخت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان در سال های گذشته بهبودهای قابل قبولی یافته که ظرفیت قرار گیری این استان را به عنوان محل (زمایشی)پایلوت تجارت الکترونیک فراهم کرده است.
وی ادامه داد: هرمزگان در همسایگی کشورهایی قرار گرفته که پیشرفت حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آنها از تجارت پیشی گرفته و توانسته رشد اقتصادی آنها را افزایش دهد.
وی اشاره کرد: هرمزگان برای رقابت با این کشورها و ارتقای جایگاه کشور در حوزه تجارت الکترونیک باید بتواند زیرساخت های بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات خود را بهبود بخشد.
سرپرست معاونت عمرانی استاندار هرمزگان یادآور شد: هنوز برخی شهرها و همچنین روستاهای فراوانی نیاز به بهبود شاخص های ارتباطی دارند.
مدرس خاطر نشان کرد: روستاییان که ۴۶ درصد جمعیت هرمزگان را تشکیل می دهند دارای اهمیت ویژه ای هستند که امید می رود شرکت مخابرات همت مضاعفی برای خدمات رسانی مطلوب برای آنها بکارگیرد.
امیر یگانه در این آیین به عنوان مدیر منطقه هرمزگان شرکت مخابرات ایران معرفی شد.
وی سابقه حدود ۱۳ سال مدیریت ارتباطات سیار منطقه هرمزگان شرکت مخابرات را در کارنامه ۱۸ ساله فعالیت شغلی خود دارد.

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=6769
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /