یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷
۱۰:۰۴:۵۲ - یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران: آماده‌ایم هرمزگان را به پایلوت فناوری و مخابرات تبدیل کنیم
عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: هر برنامه‌ای امروز برای رشد نیازمند توسعه در حوزه ارتباطات است که در این راستا شرکت مخابرات ایران با تدوین برنامه پنج‌ساله در این مسیر در حال فعالیت و حرکت است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بابک تراکمه صبح امروز در آیین تودیع و معارفه مدیر منطقه مخابرات استان هرمزگان، افزود: همواره کوشیده‌ام که از تجارب گران‌بهای خود در مسیر توسعه فناوری‌های مخابراتی کشور و استان هرمزگان بهره ببرم که در این زمینه باوجود هماهنگی و مناسبات مناسب امروز مجمع نمایندگان استان و استاندار هرمزگان و همچنین حمایت مجمع نمایندگان استان در مجلس از وزیر مخابرات به‌طور حتم توسعه هرمزگان در این زمینه بیش‌ازپیش انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ۹۸ میلیون اتصال تا امروز در کشور صورت گرفته است، تصریح کرد: در دنیای امروز ارتباطات و فناوری جای اطلاعات را گرفته‌اند و کشور با برنامه‌ریزی در راستای این امر حرکت می‌کند.

تراکمه بابیان اینکه ۷۲ درصد بازار کشور در اختیار حوزه ارتباطات کشور قرار دارد، اضافه کرد: هر برنامه‌ای امروز برای رشد نیازمند توسعه در حوزه ارتباطات است که در این راستا شرکت مخابرات ایران با تدوین برنامه پنج‌ساله در این مسیر در حال فعالیت و حرکت است.

عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه دسترسی هشت‌درصدی خانواده‌ها به باند با پهنای با سرعت ۲۰ مگابایت بر ثانیه، تأمین زیرساخت‌های هوشمند و ارتقا دانش ICT از مهم‌ترین اولویت‌های شرکت مخابرات است، ادامه داد: آماده‌ایم تا با ایجاد زیرساخت‌ها هرمزگان را به پایلوت فناوری و مخابرات تبدیل کنیم اما این امر نیازمند همکاری و مشارکت تمامی دستگاه‌های مربوطه است که در این شرکت مخابرات ایران تمامی سهم خود را حاضر به اجرا و پرداخت است.

تراکمه با تأکید بر اینکه مدیریت جدید مخابرات هرمزگان فردی سخت‌کوش و فعال است، اضافه کرد: خصوصیت بارز وی با کمک کارکنان توانمند می‌تواند سبب موفقیت و توسعه شود.

وی در پایان گفت: امیدوارم حسینی در پست جدید خود به‌عنوان مشاور مدیرعامل مخابرات کشور بتواند به‌ویژه درزمینهٔ شبکه خدمات ارزنده‌ای به زیرساخت‌های مخابراتی کشور ارائه کند.

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=6787
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /