یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷
۱۰:۰۷:۱۱ - یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت مادی و معنوی از پایان‌نامه‌های مرتبط با امربه‌معروف و نهی از منکر
سرهنگ صاحب ، معاون فرهنگی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان هرمزگان

معاون فرهنگی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان هرمزگان گفت: از پایان‌نامه‌های حوزوی و دانشگاهی مرتبط با امربه‌معروف و نهی از منکر توسط این ستاد حمایت‌های مادی و معنوی می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، سرهنگ احسان الله صاحب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر مفتخر است تا فضای جدیدی در تعامل با اندیشمندان حوزه و دانشگاه از طریق پایان‌نامه‌های علمی ایجاد کند تا از طریق حمایت‌های معنوی و مادی از پایان‌نامه‌های حوزوی و دانشگاهی فضای جدیدی برای تعامل با اندیشمندان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه ایجاد شود و گامی مؤثر در راه ترویج این فریضه مهم الهی برداشته شود.

وی اضافه کرد: حمایت‌های مادی و معنوی از پایان‌نامه‌های حوزوی و دانشگاهی مرتبط با امربه‌معروف و نهی از منکر توسط ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر هرمزگان انجام می‌شود.

معاون فرهنگی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با تأکید بر اهمیت علمی شدن امربه‌معروف و نهی از منکر افزود: در راستای ترویج و توسعه امربه‌معروف و نهی از منکر نیاز به تحقیقات جدید و مستمر، حمایت‌های مادی و معنوی برای پایان‌نامه‌های سطوح سه و چهار حوزه و مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا انجام می‌گیرد.

سرهنگ صاحب با اعلام نحوه حمایت از این پایان‌نامه‌ها تصریح کرد: حمایت مالی از پایان‌نامه‌های سطح سه حوزه و مقطع کارشناسی ارشد تا سقف  ۱۵ میلیون ریال و پایان‌نامه‌های سطح چهار حوزه و مقطع دکترا حداکثر به میزان ۳۰ میلیون ریال است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر حمایت‌های مادی، این معاونت در خصوص ارائه مشاوره، راهنمایی، در اختیار قرار دادن امکانات پژوهشی موردنیاز دانشجویان مقاطع ذکر شده و مساعدت جهت انتشار آن‌ها آمادگی دارد.

معاون فرهنگی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان هرمزگان عنوان کرد: افرادی که در جامعه امربه‌معروف و نهی از منکر می‌کنند باید از دانش و ویژگی‌های خاصی برخوردار باشند تا بتواند در جامعه تأثیرگذار باشد.

سرهنگ صاحب در پایان ابراز کرد: امیدواریم همه مردم به‌ویژه اساتید، دانشجویان و فرهنگیان نسبت به آن احساس مسئولیت کنند و زمینه‌های علمی لازم برای انتقال آن به نسل جوان را با جدیت دنبال کنند.

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=6793
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /