پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۷
۱۱:۲۰:۰۳ - یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۹ طرح عمرانی و اقتصادی در رودان به بهره برداری رسید
بندرعباس- ایرنا- همزمان با نخستین روز از هفته دولت ، ۱۹ طرح عمرانی ، اقتصادی ، تولیدی و خدماتی به ارزش ۱۷۳ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال در شهرستان رودان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از طرح های هفته دولت در رودان ، گفت : شش طرح برق رسانی با ۵۹ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ریال، طرح توسعه معابر شهر رودان با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار، شبکه آب رسانی به روستاهای پشته گیش و کهنوشتری، توسعه و بازسازی شبکه های آب رسانی رودان و خط انتقال آب روستاهای ناصرآباد و آبدان با ۲۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال اعتبار مورد بهره برداری قرار گرفت.
بهروز اکرمی بهره برداری از سه زمین چمن مصنوعی (فوتسال) در محله های بندملا ، بالاشهر و بندمیر با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار، پل شهرک امام علی (ع) شهر رودان با سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال ، میدان مرکزی شهر رودان با اعتباری افزون بر پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و کانال و دیوار حفاظتی شهر رودان (جهت کنترل و مهار سیلاب) بطول ۸۳۵ متر با ۹ میلیارد ریال اعتبار را از دیگر طرح های مورد افتتاح در رودان برشمرد.
وی ، افتتاح سردخانه (زیر صفر و بالای صفر درجه) ذخیره سازی و نگهداری محصولات غذایی و کشاورزی با ظرفیت ۹۰۰ تن با سرمایه گذاری ۱۳ میلیارد و ۴۷۷ میلیون ریال در شهرک صنعتی رودان را از دیگر طرح هایی برشمرد که مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی ایجاد و توسعه اشتغال و رونق اقتصادی شهرستان را از اهداف اجرای این طرح عنوان کرد و افزود : با بهره برداری از این طرح برای ۲۸ نفر از مردم رودان اشتغال ایجاد شده است.
معاون سیاسی ، امنیتی استانداری واجتماعی هرمزگان خاطر نشان کرد : همزمان با نخستین روز از هفته دولت، سالن ورزشی برنطین با ۱۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال اعتبار در فضایی به مساحت سه هزار مترمربع با یک هزار و ۴۴۰ مترمربع زیر بنا، با ظرفیت یک هزار نفر به بهره برداری رسید.
اکرمی اظهار داشت : همزمان با هفته دولت سال ۹۶، ۴۴ طرح عمرانی ، تولیدی، اقتصادی و خدماتی به ارزش ۲۸۰ میلیارد و ۱۸۹ میلیون ریال در فصول انرژی ، مسکن، عمران شهری و روستایی، رفاه و تامین اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی، ورزش، دین و مذهب و صنعت، در شهرستان رودان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
وی بیان کرد : فصل مسکن ، عمران شهری و روستایی با ۳۱ طرح به ارزش ۱۸۵ میلیارد و ۸۰۹ میلیون ریال ، فصل انرژی با شش طرح به ارزش ۵۹ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ریال و فصل ورزش با سه طرح به ارزش ۱۸ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال به ترتیب بیشترین تعداد طرح و رقم اعتباری را به خود اختصاص داده اند.
اکرمی افتتاح راه روستایی سرجوئیه – پاسرخی با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار، سردخانه زیر صفر و بالای صفر درجه شهرک صنعتی رودان با ۱۳ میلیارد و ۴۷۷ میلیون ریال اعتبار، سالن ورزشی برنطین با ۱۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال اعتبار، طرح توسعه و بازسازی شبکه آب شهر زیارتعلی بطول شش هزار و ۵۰۰ متر با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار، دیوار و کانال حفاظتی شهر رودان (جهت کنترل و مهار سیلاب) بطول ۳۸۰ متر با ۹ میلیارد ریال اعتبار و میدان مرکزی شهر رودان با پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال را از طرح های مهم هفته دولت سال ۹۶ در رودان برشمرد.
وی بهره برداری از شبکه فشار متوسط هوایی بطول ۲۵ هزار و ۵۴۷ متر با ۱۰ میلیارد و ۸۵۷ میلیون ریال اعتبار، شبکه فشار ضعیف هوایی بطول ۱۵ هزار و ۷۵۶ متر با ۸ میلیارد و ۱۹۳ میلیون ریال اعتبار، طرح توسعه برق روستای ناصرآباد با سه میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال اعتبار و خط انتقال آب شرب روستای آبدان با سه میلیارد ریال اعتبار را از دیگر طرح های مهم هفته دولت در این شهرستان عنوان کرد.
وی طرح آب رسانی به روستاهای پشته گیش و کهنوشتری با ۱۲ میلیارد ریال اعتبار را از دیگر طرح های هفته دولت سال ۹۶ در رودان برشمرد و اظهار داشت : با بهره برداری از این طرح ، ۶۰۰ نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.
شهرستان رودان با بیش از ۱۲۴ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=6361
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /