پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۷
۱۰:۴۶:۰۶ - شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حزب اللهی ها،اهل کوفه ای که ساکنانش تربیت یا فتگان شرق و غربند، نیستند/دولت با فریاد اتحاد کم کاری خود را به پای جوانان مومن و انقلابی نیاندازد.
خانم مرادی فعال فرهنگی و اجتماعی ضمن یادداشتی با عنوان نخ نما تاکید کرد:حزب اللهی ها،اهل کوفه ای که ساکنانش تربیت یا فتگان شرق و غربند، نیستند/دولت با فریاد اتحاد کم کاری خود را به پای جوانان مومن و انقلابی نیاندازد.

متن یادداشت وی به شرح زیر است:
به نام نعم الوکیل نعم المولی
نخ نما
خدا را منت وسپاس که برگ دیگری از تاریخ انقلاب سرزمینم زرین شد به اقتدای ملتش به امر مقتدا وقایدش در دفاع از حق مظلوم ویورش بر ظلم ظالمترین زمانه .
اینکه اسراییل باید از بین برود تا ۲۳ سال آینده شکی نیست چرا که مقدماتش دارد به وقوع می پیوندد ولی اکنون در این رقومه قصدم پرداختن به رزومه اسراییل شوم نیست بلکه مقصودم حاشیه ای است که می خواهند به پای انقلاب و مردم انقلابی ایران زمین ثبت کنند.زهی خیال باطل !  این استراتژی ها باطل و منسوخ شده دارید راهی را می روید که پیشینیان شما رفته اند و سرشان به سنگ خورده و صدایش هم هفت کشور آن طرف تر پیچیده.
آقای ریس جمهور محترم انقلابیون برو بچه های محله ای هستندکه فرمان آتش به اختیار برایشان صادر شده ولی جایش که اینجا نیست و هیچوقت در خیابانی که شما پیاده روی می کردید خرجش نمی کنند،آن ها میدانندکه شما هم میدانی هرکس به فضای مجازی متصل است میتوانسته این نمایش حاصل از سناریوری از پیش نوشته شده را ببیند و دقیقا هم زمان با موضع دوگانه ی شما در یک روز ،ان هم روز بزرگ قدس.صبح در توییت شما سپاه مورد هجمه واقع میشود ظهر به آمریکا و تحریم هایش می تازید.یک بام و دو هوا که نمی شود.چه کسی است که نداند آمریکا به خون سپاه تشنه است و پشت سر هم  برایش نسخه تحریمی می پیچد، این نمایش ها را نگذارید به پای بچه حزب الهی و مومن ایران زمین و در سایت هایتان فریاد وا اتحادا و وا وحدتا سر ندهید.چرا که، اهل محل کوفه ای که ساکنانش تربیت یا فتگان شرق و غربند، مانیستیم. ما اهل همین ایرانیم و همین جا قد کشیده ایم وچشممان هم صادقانه دوخته شده به کلام و زبان رهبر عزیز تر از جانمان که در سال ۹۱مخالفتشان را با این گونه شعارهای احساساتی اعلام نمودند.
پس به ما حق بدهید باور نکنیم وقتی دو دانشجو به اتهام نقد سند ۲۰۳۰دستگیر میشوند شما شعار علیه خود را در مقابل دوربین های داخلی و خارجی تحمل کنید. نه اینکه بیشتر برای جهت دهی افکار به آن طرفی که خودتان میخواهید است.
آری، مردم مطالبه دارند از قصه حسین فریدون تا حقوق های نجومی تا اختلاس صندوق فرهنگیان تا خرید هواپیما های دسته چندم تا سردواندنشان در تحریم های یکی پس از دیگری تا بست زدن بر علم هسته ای تا حتی خلف وعده به خانواده های داغدیده معدنچیان و…که صبر می کنند باز هم اگر اختلال دستگاههایی که حضرت آقا فرمودند به اثبات رسید برایشان ، فرمان آتش به اختیار را لبیک می گویند .
ولی امروز طرف حساب شمانبودید طرف حساب مولود نامشروع وناخلفی بود که ازدامن مدعیان دهکده جهانی زاییده شده وبه نا حق وارد خانه ای شده که سالهاست از اول تاریخ تا امروز فلسطین می نامندش ومردمش تا امروز دارند جور ما را می کشند وجلوی گلوله های پیش کشی آمریکا وهم پیمانان غرب وشرق نهضت سنگ به راه انداخته اند.
پس نگاه بچه ولایتی ها خیلی وسیع تر ازآن است که قد عقل وتدبیر اعتمادی ها واعتدالی ها وآمد نیوز ها به آن برسد.
بچه ولایتی ها دارند برای لندن وواشنگتن نقشه می کشند تا مبادا تاریخ منحوس غارتگرانی که از تاسمانی استرالیا ، از اسکیموها کانادا واز سرخ پوستان آمریکا را ساختند در خطه پهناور ومقاوم سرزمین اسلام خدای ناکرده آنچه خودشان می خواهند بسازند. ماکت تابوت رییسشان را هم که ساختیم وامروز دست به دست بهشان رسید.
آری مطالبه گری ما امروز به نام دفاع از مظلوم یقه سازمان ملل ، یونسکو وآن قانون مسخره وخنده دار حقوق بشرشان وخنده دار تر از آن سند ۲۰۳۰ را گرفته است ما واحد سناریو نویسی را پاس کرده ایم با نمره  A.
لطفا اگر از پسش برمی آیید امر به ابلاغ کنید برای – همانهایی که خودتان بهتر از ما می شناسیدشان – که سناریوی نخ نمای خود را کپی نکنند بفرستند توی خیابان ، گندش در می آید.نوشته خواهر مرادی

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=6301
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /