یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷
۱۴:۵۹:۱۰ - پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
علم و بردباری، انصاف، عقل و وجدان از ویژگی های اصلی مدیران در جامعه اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: علم و بردباری، انصاف، عقل و وجدان از ویژگی های اصلی مدیران در جامعه اسلامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتار نیوز، استاندار هرمزگان به همراه اعضای شورای اداری استان هرمزگان با حضرت آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس دیدار کردند.

آیت الله نعیم آبادی در این دیدار بیان کرد: حضرت امام علی (ع) شخصیتی بی نظیر در تاریخ اسلام است که بهترین مسیر معرفتی و رفتاری را برای مدیران جامعه اسلامی فراهم کرده است.

وی ادامه داد:مطالعه نهج البلاغه و سیره امام علی (ع) در رفتار با محرومان و اقلیت های یهودی و غیر مسلمان درس های گرانبها و ارزشمندی را برای مدیران جمهوری اسلامی ایران فراهم می کند.

امام جمعه بندرعباس تاکید کرد:علم و بردباری، انصاف، عقل و وجدان از ویژگی های اصلی مدیران در جامعه اسلامی است.


آیت الله نعیم آبادی افزود: آگاه کردن مردم به مسائل شرعی و قرانی و رفتار با احترام و بردباری هم از دیگر ویژگی های مدیران است که مسئولیت آنها را در خدمت به مردم دوچندان کرده است.


وی با اشاره به ضعف فرهنگی در جامعه بر لزوم اصلاح رفتارهای مردم در اسراف، مصرف انرژی، بی توجهی در پرداخت خمس و ناآگاهی و بی تفاوتی به مسائل شرعی و دینی تاکید کرد.


نماینده ولی فقیه در هرمزگان در پایان از اقدام سپاه پاسداران در بمباران اهداف تروریست ها در سوریه قدردانی کرد.


استاندار هرمزگان نیز در این دیدار گفت: مردم و مسئولان با حضور باشکوه و شکوهمند در روز جهانی قدس انزجار خود را از ترویست ها و استکبار غاضب اعلام خواهند کرد.


جاسم جادری با اشاره به حمله موشکی ایران به اهداف تروریست ها افزود: این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امیدی برای مستضعفان و درس عبرتی برای دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای ایران شد.

 

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=6298
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /