خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۳/۳۱ ۱۵:۳۶
شناسه خبر : 6278

فرهنگ و گفتمان قرآنی در میان نوجوانان و جوانان هر روز کم رنگ و کم رنگ تر میشود

فعال قرآنی گفت: فرهنگ قرآنی در میان اقشار مختلف جامعه خصوصا قشر جوان و نوجوان نسبت به ادوار گذشته کم رنگ و کم رنگ تر شده است. ...

سعید کریمی یکی از فعالین قرآنی  در مصاحبه با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز،افزود: باید به مسﺋولان هشدار داد زیرا که فرهنگ و گفتمان قرآنی در میان نوجوانان و جوانان هر روز کم رنگ و کم رنگ تر میشود.

 

وی ادامه داد: امروزه جایگاه قرآن و فرهنگ قرآنی در میان اقشار مختلف جامعه خصوصا قشر جوان و نوجوان نسبت به ادوار گذشته کم رنگ و کم رنگ تر شده است و باید فکری برای این وضعیت شود.

کریمی تصریح کرد: نه تنها دیگر جوانان تعلیمات و فلسفه ها و مکتوبات  قرآنی را بطور عملی و به الفعل  انجام نمیدهند بلکه تحقیقات نشان داده است که دیگر این جوانان و نوجوانان  حتی بصورت به القوه و در ساختار ذهنی هم این تعلیمات قرآنی رو نمی شناسند چه برسد که این تعلیمات رو به معرصه ظهور برسانندو

 

وی ابراز داشت: بنده به تمام مسئولان و افراد ذی ربط نصیحت و تذکر می دهم  که تمام تلاش و توان خود را بگذارند تا جوانان و نوجونان را به تعلیمات قرانی تشویق کنند و برای آنها مشوقی تاثیر گزار و دوستی صمیمی و یاری مهربان  باشند تا این جوان ها بتوانند در بزنگاه ها و شرایط سخت بر اساس تعلیمات قرآنی و فرهنگ ناب محمدی به همین مسئولان کمک کنند و در نهایت انقلاب رو یاری کنند و باعث افتخار و عزت این کشور و انقلاب و سربلندی جهان اسلام شوند و قله های ترقی رو یکی یکی فتح کنند.

انتهای پیام/ح