یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷
۱۱:۲۵:۲۸ - چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملت ایران محال است زیر سایه ی شوم سند ۲۰۳۰قرار گیرد
فعال فرهنگی و اجتماعی استان هرمزگان گفت::ملتی که داری تمدن به قدمت تاریخ است و طول آن سراسر افتخار و انسانیت است و دین مبین اسلام و عشق به ولایت با جان آنها عجین شده و علم و فرهنگ از این ملت به تمام دنیا گسیل گشته است محال است زیر سایه شوم چنین سندی قرارگیرد.

آرمین زکالاب فعال فرهنگی و اجتماعی هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز افزود:سند یونسکو سندی هست نمیتوان از آن گذشت و نمیتوان مثل قرارداد ترکمنچای آن را فراموش کرد خاطره این سند ننگین تا ابد در ذهن ملت ایران باقی خواهد ماندو مسببان ان ها هرگز فراموش نخواهند شد .

وی ادامه داد:با اینکه انقلاب اسلامی ایران در طول انقلاب با مشکلات خارجی فراوان از سمت دشمنان قسم خورده ملت ایران مثل تحریم و جنگ و مشکلات عدید ی دیگر روبه رو بوده است همچنان با صلابت به سمت هدف مقدس خود پیش میرود اما اینکه عده ای از بدنه انقلاب از همنشینان سفره ی انقلاب که خود را حافظ منافع ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی میدانند و برخی بر مسند صدرات و قدرت تکیه داده اند چنین سندی را امضا میکنند که در بطن آن حمله به فلسفه و مفاهیم اصلی انقلاب و نسل بعد که باید حافظ اسلام و نظام و پشتوانه رهبری فرزانه باشد جای تعجب است .

زکالاب تصریح کرد:اینکه رهبری در تاریخ ۲ اردیبهشت ۹۶ دستور جلوگیری از اجرای این سند را مکتوب اعلام میکنند و بعد از جلوگیری باز هم عده ی به صورت مخفیانه در جاهای مختلف کشور این سند را اجرا میکنند تا اینکه رهبری را مجبور میشود در جمع معلمان این مسئله را علنی کند و به طور تمام قد در مقابل آن موضع بگیرد و دستور قاطع جلوگیری را بدهد این یعنی نفوذ غرب و در راس آنها امریکا به دستگاه های اجرایی کشور کع خکم بازوان رهبری را دارند.

وی تاکید کرد:اینکه عده ای بدون توجه به قانون و بدون در نظر قرار دادن و تصویب مجلس شورای اسلامی و بقیه محل های مربوطه این سند را امضا کنند که این خود مثال بارز از به اعتنایی و عدم تمکین از قانون است که این قبیل کار ها در جمهوری اسلامی ابدا قابل دفاع نیست .

زکالاب ابراز داشت:ملتی که داری تمدن به قدمت تاریخ است و طول آن سراسر افتخار و انسانیت است و دین مبین اسلام و عشق به ولایت با جان آنها عجین شده و علم و فرهنگ از این ملت به تمام دنیا گسیل گشته است محال است زیر سایه شوم چنین سندی قرارگیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هیچ انسان عاقلی فرزند خود را برای تربیت به دشمن نمی سپارد آن دشمنی که ۳۰ سال پیش از در بیرونش کردیم حال با لباس خدعه خود را دایه دار تربیت و حقوق بشر معرفی میکند کشوری که خود در لجن زار فساد درحال غرق شدن است میخواهد ایران اسلامی را هم به همان سمت سوق دهد و حال عده ای فریفته چهره ی به ظاهر موجه او شده اند اما به لطف خداوند و عنایت حضرت بقیه الله (عج) و جوش وخروش ملت فهیم ایران و رهبری فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (حفظ الله. سایه سنگین ابر سیاه ۲۰۳۰ برسر ملت ایران نخواهد ماند .
انتهای پیام/ح

بر چسب ها: ,
لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=6151
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /