خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۳/۲۳ ۱۲:۲۲
شناسه خبر : 6135

برای ارتش قهرمان

🔹ارتش آب پاکی را بر دستان رسانه‌های ضد‌انقلاب ریخت!ضد انقلاب چند روزی است با هدف ایجاد اختلاف بین سپاه و ارتش و ناچیز جلوه دادن زحمات بچه‌های سپاه در عملیات ضد تروریستی مجلس، به دروغ خبری مخابره کرده بود که جمهوری اسلامی گزارشی از حضور نیروهای ارتش ارائه نداده است و زحمات ایشان نادیده گرفته […] ...

🔹ارتش آب پاکی را بر دستان رسانه‌های ضد‌انقلاب ریخت!ضد انقلاب چند روزی است با هدف ایجاد اختلاف بین سپاه و ارتش و ناچیز جلوه دادن زحمات بچه‌های سپاه در عملیات ضد تروریستی مجلس، به دروغ خبری مخابره کرده بود که جمهوری اسلامی گزارشی از حضور نیروهای ارتش ارائه نداده است و زحمات ایشان نادیده گرفته شده است!

🔹ارتش اما رسما دروغ بودن خبر ضدانقلاب را اعلام کرد و بر آمادگی‌اش برای دفاع از کشور تاکید کرد!حقیقت این است که ارتش خود زخم خورده‌ی آتش نفاق وترور است و امیری چون صیاد شیرازی را از دست داده و برای دفاع از کشور چند شهید مدافع حرم تقدیم کشور کرده است!

🔹ننگ بر منافق و ضد انقلابی مانند آمدنیوز  که لباس دوست می‌پوشد و می‌خواهد از جلادی مثل سازمان مجاهدین قهرمان بسازد و خون شهیدانی چون صیاد را پایمال کند!
🔺محمد حسین زاده

انتهای پیام/ح