جمعه, ۴ اسفند , ۱۳۹۶
۱۲:۵۸:۱۷ - دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آتش به اختیار؛ یعنی جنگ نا منظم با دشمن در عرصه فرهنگ
فعال فرهنگی و رسانه ای استان هرمزگان گفت: دستور آتش به اختیار یعنی طرح ریزی جنگ های نامنظم فرهنگی با محوریت جوانان .

علی ستاری، طلبه ی بسیجی و فعال فرهنگی و رسانه ای استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتار نیوز اظهار داشت: امروز مسئله اول کشور فرهنگ و جهاد فرهنگی است و مشکل اقتصادی که بسیار اهمیت دارد یک ابزار برای فشار به ملت ایران برای کرنش در فرهنگ غربی است.

 

وی ادامه داد: جوانان بعنوان نیروهای همیشه در صحنه ی جمهوری اسلامی ایران همیشه مورد وثوق و اهتمام ویژه مقام معظم رهبری بوده اند و لذا رهبر معظم انقلاب همیشه کارهایی که مسوولین یا توانایی انجام آن را ندارند و یا میلی به انجام آن ندارند را به جوانان می سپارد از جمله جهاد علمی و هم اکنون جهاد فرهنگی و مسئله ی جنگ نرم که جوانان پیشتازان در آن هستند.

 

ستاری با بیان اینکه فرهنگ مسئله ای است که در تمام عرصه ها تاثیر گذار است، افزود: خود با ختگی فرهنگی بزرگترین بلایی است که می تواند گریبانگیر یک ملت شود +و آثار آن در بلند مدت از آثار جنگ کمتر است لذا دشمن به کار کردن بر روی این مسئله روی آورده و در صدد  است فرهنگ ما را مورد حمله قرار دهد.

وی با اشاره به ماجرای آندلس خاطر نشان کرد: دشمن از تجربه ی آندلس می خواهد در کشور ایران استفاده کند و از آنجایی جامعه ی هدف در تهاجمات فرهنگی بیشتر جوانان و نوجوانان است رهبری عظیم الشان با هشیاری تمام خود جوانان را به مبارزعه با دشمن دعوت می کند.

 

ستاری خاطرنشان کرد: جنگ فرهنگی باید در جامعه احساس شود و دستور آتش به اختیار که مقام معظم رهبری حکیمانه بیان کردند یعنی که هر کس هر چقدر که می تواند در عرصه ی فرهنگ بجنگد و به صورت نامنظم کار فرهنگی را به درون خیابان ها و کوچه ها و خانه ها بکشاند.

 

انتهای پیام/ح

 

 

 

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=6094
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /