خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۳/۰۲ ۱۱:۵۷
شناسه خبر : 5876

مبارزه با سکولار و اسلام آمریکایی، با معرفی فرهنگ و اعتقادات شهداء محقق می‌شود

رزمنده و جانبازان دوران دفاع مقدس اظهار داشت: شهدا زنده اند و نظر ویژه به مردم دارند معرفی شهدا به مردم می تواند بیشترین تاثیرگذاری را در تبلیغ دین مبین اسلام داشته باشد و یکی از راه های مبارزه با سکولار و اسلام آمریکایی می باشد. ...

حجت الاسلام و المسلمین حسن موسایی معاون تبلیغ و امور بین اللمل حوزه های علمیه استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، اظهار داشت: روحانیت معزز در تمام پیچ های تاریخی کشور و در تمام سختی ها همواره همراه و همگام مردم بوده اند و بیشترین شهید را نسبت به آمارشان تقدیم نظام اسلامی کرده اند.

وی با اشاره به نقش اساسی و بسیار مهم روحانیون در دفاع مقدس افزود: در دفاع مقدس روحانیت نقش اساسی و بسیار مهم و حیاتی را بر عهده داشت و از همه لحاظ در میدان عمل حضور داشتند.

نائب رئیس جامعه ی علما و فضلای استان هرمزگان ابراز داشت: روحانیت بعنوان بازوان توانمند نظام اسلامی در همه برهه ها وظایف خطیری داشته است یک زمان نیاز کشور به نیروی مبارز بود و ما شاهد بودیم که روحانیت پیشتاز در جهاد بود و امروز هم طبق فرمایشات مقام معظم رهبری کشور نیازمند جهاد فرهنگی است و روحانیون و مبلغین فرماندهان این نوع جهاد هستند.

موسایی با اشاره به اقدام و عمل انقلابی روحانیون در جهت ترویج فرهنگ شهداء، خاطر نشان کرد: روحانیون باید با معرفی رشادت ها و تاریخ دفاع مقدس اجازه ندهند که فرهنگ شهادت طلبی و اقدام و عمل انقلابی در کشور کمرنگ شود و اسلام انقلابی از بین برود.

رزمنده و جانبازان دوران دفاع مقدس یکی از راه های مبارزه با سکولار و اسلام آمریکایی را معرفی فرهنگ و اعتقادات شهدا دانست و اظهار داشت: شهدا زنده اند و نظر ویژه به مردم دارند معرفی شهدا به مردم می تواند بیشترین تاثیرگذاری را در تبلیغ دین مبین اسلام داشته باشد و یکی از راه های مبارزه با سکولار و اسلام آمریکایی می باشد.

 

انتهای پیام/