یکشنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۷
۱۱:۵۵:۵۶ - شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعال فرهنگی و رسانه ای هرمزگان:
اعضای شورای شهر به جای درگیری های سیاسی به فکر ساختن شهر باشند/خدمات در شان مردم بندرعباس نیست
فعال فرهنگی و رسانه ای استان هرمزگان گفت: اعضای شورای شهر به جای درگیر کردن خود در بازی های سیاسی به فکر وظیفه ی اصلی خود باشند چراکه خدمات ارائه شده در شهر در شان مردم بندرعباس نیست.

علی ستاری طلبه ی بسیجی و فعال رسانه ای استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رفتارنیوز, اظهارداشت: شهر بندرعباس بعنوان پایتخت اقتصادی کشور و با توجه به جایگاه ویژه و استراتژیکش به دلیل قرار گرفتن د مجاورت  تنگه ی هرمز باید امروزه یکی از بهترین و پیشرفته ترین شهرهای کشور می بود ولی متاسفانه ما شاهد پیشرفت های زیادی در مدیریت شهری نبوده ایم.

 

وی ادامه داد: بندرعباس به علت آب و هوای مناسبی که در فصل بهار دارد و همچنین به دلیل اینکه راه اصلی ارتباطی به جزیره قشم است بسیار مسافر پذیر بوده و این امرمستلزم توجه بیشتر مسوولین برای جذب سرمایه ها و توسعه ی گردشگری می باشد.

 

ستاری تصریح کرد: امسال شهردادی بندرعباس کارهای بزرگی را انجام داده است که درخور تقدیر و تشکر می باشد  ولیکن عدم مدیریت صحیح ساحل با توجه به اینکه ساحل بندرعباس گردشگرپذیرترین نقطه در شهر است مشکلات بسیاری را برای مردم و مسافران ایجاد کرده است.

 

وی با انتقاد از وضعیت شورای شهر , ابراز  داشت : شهر خوب داشتنی نیست ساختنی است اما برخی ها ساختن شهر خوب را ففط در نصب المان ها و کشاندن کنسرت های مختلط به محیط های  باز می دانند و هر سال به جای بهتر شدن وضعیت فقط شاهد بزک های چند روزه که آنهم به دلیل وجود مسافران است هستیم و کارهای کاربردی زیادی در شهر نمی بینیم .

 

ستاری خاطر نشان کرد: شورای شهر وظیفه اش معلوم‌است و نباید با مشغول کردن خود به درگیری های سیاسی از وظیفه اش غفلت کند اعضای محترم لطفا به دردهای مردم برسند و فقط به فکر پر کردن جیبهایشان نباشند, فروش یا اجاره ی ساحل برای اشتغال های کاذب آن هم‌در شهرداری و شورایی که نام اسلام را یدک می کشد درد آور است.

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=5544
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /