دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۶
۱۶:۵۵:۱۸ - شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هشدار هم برخی مسئولین را بیدار نکرد
هشدارهای سازمان هواشناسی از چند روز مانده به شروع بارندگی به مردم و مسئولین داده شده بود، اما باز هم متاسفانه مردم و مسئولین به این هشدار ها توجه نداشتند.

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، با شروع بارش باران رحمت الهی در کشور، هرمزگان هم بی نصیب نبود، همه از نزول رحمت الهی خوشحال بودند، به دلیل مشکلات و نبود زیرساخت های مناسب مخصوصا در مناطق روستایی باعث طغیان سیل و شکسته شدن سدها شد و مردم عزیزمان دچار مشکلات سیل زدگی و آبگرفتگی منازل شدند.

 

هشدارهای سازمان هواشناسی از چند روز مانده به شروع بارندگی به مردم و مسئولین داده شده بود، اما باز هم متاسفانه مردم و مسئولین به این هشدار ها توجه نداشته و باز هم طبق آمار های رسیده از مناطق مختلف کشور خیلی از هموطنان دچار سیل زدگی شده اند، با آگاهی که از قبل مسئولین و مردم داشته اند توقع وجود همچون مشکلاتی را نداشتیم.

 

در بعضی از مناطق کشور اجازه ساخت و ساز در مسیر رودخانه ها و یا سدها داده شده است، چرا برخی از مسوولین امر اینقدر نسبت به جان و مال مردم بی توجهی می‌نمایند و بدون کارشناسی های مختلف نسبت به ساخت و ساز اجازه می دهند، متاسفانه این روزها شاهد خسارات جبران ناپذیری در جهت این بی تدبیری ها می باشیم.

 

برخی از مردم غرب هرمزگان از مسولین و متولیان ستاد های بحران گله مندند و از عملکرد آن ها در این موقعیت بحرانی راضی نیستند، حال باید به دنبال عواملی بود که مسئولین چرا قبل از وقوع مشکلات و بحران های این چنینی در مصاحبه های مطبوعاتی از آمادگی کامل و وجود نیروی انسانی آماده خبر می دهند و وعده های آنچنایی به مردم و خبرنگاران می دهند اما متاسفانه در لحظه بحران آن حرف ها فقط حرف می ماند و در عمل هیچ میشود.

 

انتهای پیام/ ح

 

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=5211
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /