جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷
۲۲:۰۴:۱۲ - چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان خواستار شد:
شرکت جامعه ورزشی استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن
مظفر خادمی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با انتشار بیانیه ای از جامعه ورزشکاری استان دعوت کرد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز در این بیانیه آمده است (( پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در بیست و دوم بهمن سال ۱۳۵۷، نقطه عطفی در تاریخ پرفراز و نشیب کشور عزیزمان ایران است. انقلابی که برپایه ماهیتی فرهنگی و اعتقادی شکل گرفت و اهداف گرانمایه خود را در سه اصل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تبلور بخشید.

حضور جامعه ورزش استان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن نه به عنوان یک حرکت عقلانی، نشانگر اوج بلوغ اجتماعی و سیاسی ایرانیان غیور پس از گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلابی است که با توحید کلمه به دست آمده است.

باید به یاد داشته باشیم که اسلامیت ، ولایت و وحدت آحاد مردم در قالب امت اسلامی سه رکن ایجاد کننده انقلاب اسلامی بوده و بقای انقلاب نیز بر همین اساس و متکی بر صیانت از آنها است و پیروی از اصل مترقی ولایت فقیه راه رسیدن به سعادت در دنیا و آخرت می باشد.

لذا اینجانب همگام با امت حزب الله ، از جامعه ورزشی استان هرمزگان می خواهم با شور و شعور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته و مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و استکبار بزنند.

مظفر خادمی

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان))

 

انتهای خبر/پ

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=5049
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


سلام نشر خبر دریا جرون / /