جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷
۱۹:۴۹:۲۱ - شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصلاحیه خبر ((رسوایی کاسبان سیاسی با وحدت نیروهای انقلابی هرمزگان))
به دنبال انتشار خبر جلسه سه نفره اعضای هیات نظارت شورای نگهبان استان هرمزگان در سایت رفتار نیوز “محمد رزم” یکی از مبارزان دوران انقلاب در پاسخ به برخی موارد مطروحه جوابیه ای ارسال کرد که جهت تنویر افکار عمومی منتشر می شود.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رفتار نیوزدر این جوابیه آمده است ((با توجه به انتشار خبری مبنی بر دیدار سه نفر از اعضای هیات نظارت شورای نگهبان استان با اینجانب محمد رزم ، نظر به عدم صحت قسمتهایی از مطلب منتشر شده توسط اینجانب ، اصلاحیه خبر به شرح ذیل جهت تنویر افکار عمومی انتشار می یابد.

۱ـ موضوع ملاقات سه نفر از اعضای هیات نظارت بر انتخابات استان هرمزگان با اینجانب صحت ندارد و فقط دو نفر از اعضای هیات نظارت که سابقه طولانی در تشکیلات شورای نگهبان دارند در جهت حل مشکلات موجود و بررسی راهکارها ، جلسه ای را با اینجانب برگزار نمودند.

لازم به ذکر است موضوع جلسه محرمانه و درون تشکیلاتی بوده و قراری مبنی بر انتشار مباحث مطروحه نبوده است و این عمل از اساس به دور از اخلاق و عرف مرسوم سیاسی و نادرست است.

۲ـ حضور فرد سوم هیات نظارت (آقای سید محمد رضا طباطبایی) در جلسه مذکور از اساس کذب است و مطالب مطرح شده از جمله پیشنهاد استعفا و جایگزینی توسط نامبرده صحت ندارد.

۳ـ در خصوص اختلافات پیش آمده در دفتر نظارت و بازرسی استان لازم به توضیح است آنچه اتفاق افتاده ، ناظر بر عملکرد رئیس این دفتر و رویه مدیریتی ایشان بوده و معترضین که همگی از نیروهای باسابقه ، دلسوز ، متعهد ، ولایت مدار و دوست دار انقلاب ،نظام  و شورای محترم نگهبان هستند ، هرگز بنایی بر تعرض به مبانی و ارزشهای نظام و نهادهای حاکمیتی نداشته و ندارند و اجازه هیچ گونه سو استفاده از این اعتراض درون سازمانی را به خودشان و عوامل مغرض نخواهند داد.

۴ ـ آنچه طی روزهای اخیر در اعتراض به عملکرد رئیس دفتر هیات نظارت و بازرسی انتخابات استان هرمزگان اتفاق افتاد یک حرکت خود جوش و بدون سازماندهی خاص و صرفا از سر دلسوزی و پیشگیری از انحراف در عملکرد دفتر نظارت استان و پایان دادن به نفوذ جریان سیاسی خاص در تشکیلات مذکور بوده است.

۵ ـ در خصوص ادعای خبرنگار رفتار نیوز مبنی بر تماس تلفنی اینجانب با خبرنگار مذکور صحت ندارد بلکه خبرنگار تماس گیرنده بود و اینجانب هیچ گونه اظهار نظری در خصوص کیفیت انتخابات غرب استان ننمودم و صرفا توضیح مختصری در خصوص روند و مراحل بررسی صحت انتخابات به خبرنگار دادم و تاکید نمودم که در این گونه موارد نظر شورای نگهبان فصل الخطاب همگان است.

محمد رزم))

انتهای پیام/ح

لینک کوتاه: http://raftarnews.ir/?p=4775
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. علي   بهمن ۱۶, ۱۳۹۵  

    درود بر مبارز انقلابی و مجاهد نستوه حاج محمد رزم که از زندان ساواک رفته های ر‍‍ژیم ستمشاهی هستند و در طول سالیان بعد از انقلاب ایثارگری های فراوانی برای پیشرفت و اعتلای نظام جمهوری اسلامی از خود نشان دادند.
    نظر ایشان به حق برای تمام نسل انقلابی ها و بعد از آن در استان هرمزگان فصل الخطاب است/.


سلام نشر خبر دریا جرون / /